Σεπ 15

Αγιασμός …. στη χρονιά του Κορωναιού!

Με τη βοήθεια του Θεού και τις ευχές της Εκκλησίας τελέστηκε και φέτος ο αγιασμός της νέας σχολικής χρονιάς Microsoft toolkit 2.5 3. Ο Κορωναιός και τα μέτρα δημιούργησαν ένα διαφορετικό κλίμα …. και μια πιο χρωματιστή αυλή Moebius font! Μια αυλή με χώρο για το κάθε τμήμα, με σημείο για τον κάθε μαθητή…… για να τηρούνται οι αποστάσεις όπως προβλέπεται xenserver iso 다운로드!

Σήμερα χαμογελούσαν τα μάτια πιο πολύ…. κι αγκαλιές ήταν από μακριά. Όμως η χαρά που ανταμώσαμε όλοι μαζί στο σχολείο μας επισκίασε αυτό το διαφορετικό κλίμα windows 10 fall creators update 다운로드.

Όλοι μαζί γονείς εκπαιδευτικοί και μαθητές τηρούμε τα μέτρα…. προσπαθούμε για το καλύτερο και αντιμετωπίζουμε την πραγματικότητα με αισιοδοξία και χαμόγελα!!!!!!!!!!!!!! eclipse android sdk!