Φεβ 26

ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α ΤΑΞΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Για την εγγραφή των μαθητών που θα φοιτήσουν για πρώτη φορά στην Α ́ τάξη του δημοτικού σχολείου εφαρμόζεται η ακόλουθη διαδικασία:

α) Από την 1η έως την 20ή Μαρτίου 2021 οι γονείς και κηδεμόνες υποβάλλουν  Αίτηση-υπεύθυνη δήλωση εγγραφής στο δημ σχολείο που ανήκουν σύμφωνα με τα όρια της σχολικής περιφέρειας, προσκομίζοντας:

1) βεβαίωση φοίτησης από το νηπιαγωγείο,

2) αποδεικτικό στοιχείο από το οποίο προκύπτει η διεύθυνση κατοικίας του μαθητή,

3) το ατομικό δελτίο υγείας μαθητή και

4) το βιβλιάριο υγείας ή άλλο στοιχείο από το οποίο αποδεικνύεται ότι έχουν γίνει τα εμβόλια που προβλέπονται και είναι ενταγμένα στο Εθνικό Πρόγραμμα Εμβολιασμών 마이크로소프트 프레임워크 다운로드.

ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

1. Γνωμάτευση από Κ.Ε.Σ.Υ. ή δημόσιο ιατροπαιδαγωγικό κέντρο

2 your career resume. Αίτηση- Δήλωση Εγγραφής στο Ολοήμερο και την Πρωινή Ζώνη

Αιτήσεις εγγραφής μπορούν να υποβάλλουν και γονείς που διαμένουν εκτός σχολικής περιφέρειας, εφόσον στο σχολείο φοιτούν ήδη αδέλφια του προς εγγραφή μαθητή 2019 라이온킹.

β) Η διευθύντρια  του δημοτικού σχολείου αναζητά το πιστοποιητικό γέννησης για την εγγραφή μέσω του πληροφοριακού συστήματος του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων 크롬 니코동 다운로드.

ΩΡΕΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ: Καθημερινά 12.30 -13.30 μμ.

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ Από 1/03/2021 έως 20/03/2021

Τηλέφωνο επικοινωνίας 22373021748

ΠΡΟΣΟΧΗ: Για την είσοδο των γονέων και κηδεμόνων είναι υποχρεωτική η τήρηση των μέτρων προστασίας (μάσκα, τήρηση αποστάσεων) 맘마미아2 ost 다운로드.

Από τη Δ/νση του 4ου Δημ Σχολείου Νέων Μουδανιών