Απρ 02

5η Συνάντηση Χορευτικών Συγκροτημάτων Δημοτικών σχολείων Χαλκιδικής

Για 5η συνεχή χρονιά πραγματοποιήθηκε και φέτος η συνάντηση χορευτικών συγκροτημάτων δημοτικών σχολείων της Χαλκιδικής 구매확인서 양식 다운로드. Συμμετείχαν 11 σχολεία από το Δήμο Νέας Προποντίδας και  το Δήμο Κασσάνδρας. Παρουσιάστηκαν χοροί από διάφορες περιοχές της Ελλάδας Mobile Security. Την εκδήλωση παρακολούθησαν ο Σχολικός Σύμβουλος εκπαιδευτικών φυσικής αγωγής, ο Σχολικός Σύμβουλος 2ης εκπαιδευτικής περιφέρειας Νομού Χαλκιδικής και πλήθος γονιών Sonic the Hedgehog download.

Η  εκδήλωση έκλεισε με κοινό χορό από μαθητές γονείς και εκπαιδευτικούς libreoffice 다운로드. Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές αλλά και στους συναδέλφους γυμναστές που συμβάλλουν στην διατήρηση της χορευτικής παράδοσης  του τόπου μας!! 다이노소어 아일랜드 다운로드!