Νοέ 24

Διάκριση μαθητή του σχολείου μας στον διαγωνισμό του Παγχαλκιδικού Συλλόγου για τα 200 χρόνια από την Επανάσταση της Χαλκιδικής

Ο μαθητής του σχολείου μας Λαμπρινίδης Γεώργιος διακρίθηκε στον διαγωνισμό του Παγχαλκιδικού Συλλόγου για τα 200 χρόνια από την Επανάσταση της Χαλκιδικής παίρνοντας το 2ο Βραβείο 코레일톡4.0 다운로드.

Συγχαρητήρια στον μαθητή μας,

Συγχαρητήρια στο Παγχαλκιδικό Σύλλογο για την πρωτοβουλία διενέργειας του διαγωνισμού και το πολύ σημαντικό βήμα που έδωσε στους μαθητές μας Download Chrome 64bit. Μια δράση που συνέβαλλε στην ανάδειξη του αγώνα των Χαλκιδικιωτών του 1821.

Ευχαριστούμε και την Δ/ντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ν Χαλκιδικής για την Συγχαρητήρια επιστολή 무지개 구슬 다운로드. Διαβάστε την κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο:

8061_22-11-2021