Ιαν 29

Ανοιχτή επιστολή προς τους γείτονες

Απέναντι από το σχολείο μας υπάρχει ένα άδειο οικόπεδο που έχει γίνει σκουπιδότοπος χάρη στην αδιαφορία κάποιων πολιτών. Σκουπίδια γύρω από τον κάδο αφημένα μεγάλα αντικείμενα τζάμια,  μπάζα, έπιπλα κλπ 아이패드 웹 파일 다운로드. Η κατάσταση έχει επιδεινωθεί γιατί ο χώρος έχει γίνει και πάρκινγκ ακινητοποιημένων αυτοκινήτων hurt locker subtitles.

Η διεύθυνση του σχολείου και το ΔΣ του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων απευθύνθηκε κατ επανάληψη στην αρμόδια υπηρεσία του Δήμου  Νέας Προποντίδας nexus files. Πράγματι ο κάδος μεταφέρθηκε πιο πάνω όπου δεν ενοχλείται κανείς. Δυστυχώς ο κάδος επέστρεψε στην ίδια θέση και συνεχίστηκε η ίδια τακτική.

Οι μαθητές  του σχολείου μας απευθύνονται στους γείτονες του σχολείου μας……. Google Photo Photos.

καθαριότητα 4

Ελπίζουμε τουλάχιστον η φωνή των παιδιών να ακουστεί…. 무생록 다운로드.

kau15