Φεβ 21

Χαρούμενη Τσικνοπέμπτη

Με παραδοσιακούς και μοντέρνους χορούς αλλά και παραδοσιακά δρώμενα στο κλίμα των ημερών γιορτάσαμε και φέτος την ΤσικνοΠέμπτη το τελευταίο δίωρο στην αυλή του σχολείου μας με την στήριξη όπως κάθε χρόνο του ΔΣ του ΣΓΚ  που έψησαν για όλους τους μαθητές του σχολείου Free download of Calligraphy. Η κυρία Άννυ Μερτσιώτη φρόντισε για την επιλογή των τραγουδιών και των χορών οργανώνοντας μια κεφάτη ατμόσφαιρα που σίγουρα οι μαθητές θα θυμούνται για καιρό 전국 날씨 다운로드. Την ατμόσφαιρα και το κέφι συμπλήρωναν χαρούμενες μάσκες που έφτιαξαν οι μαθητές emodio tts.

Ευχαριστούμε τον πρόεδρο του ΣΓΚ τον κ Σάγγο, τον επίτιμο μας κ Κοκοβίνο, την κ Δέσποινα Κίκα, την κ Λίτσα Τσιτσογιάννη, την κ Τιτή Γαβριηλίδου, την Κ Μαρία Χατζηγιοβάνη που διέθεσαν τον χρόνο τους προκειμένου να ζήσουν οι μαθητές μας μια διαφορετική μέρα!! oscdimg exe!

Και του χρόνου!!!!

??